ویژگی درب های ضد سرقت

ویژگی درب های ضد سرقت

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

درب‌ها عنصر مهمی از خانه‌های شما هستند که می‌توانند از شما و خانواده‌تان در برابر مزاحمان، عوامل جوی، حیوانات  و… محافظت کنند.  درب‌ها، در اصل، راهی هستند که سارقان از طریق آن می‌توانند وارد خانه شما شوند؛ به‌همین دلیل ایمن‌سازی آن‌ها مسئله مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. قفل کردن درب‌ها اولین و اساسی‌ترین گام در ایمن‌سازی خانه‌های شما خواهد بود. با این حال، بیشتر قفل‌ها را سارقان می‌توانند باز کنند! پس تکلیف چیست؟ یک راه دیگر که امروزه برای ایمن‌سازی درب‌ها استفاده می‌شود؛ استفاده از درب ضد سرقت است که هیچ دزدی نمی‌تواند آن را باز کند. برای خرید درب ضد سرقت لازم است به برخی از نکات و ویژگی‌ها توجه داشته باشید که در این مقاله در مورد آن‌ها توضیح می‌دهیم. اگر خریدار این محصول هستید و یا اینکه به‌عنوان معمار و طراحان داخلی می‌خواهید ویژگی‌های برتر این محصول را بشناسید، با ما همراه باشید.

درب ضد سرقت دو قاب
302

درب ضد سرقت دو قاب

25.000.000 تومان
درب ضد سرقت مدرن چوبی
341

درب ضد سرقت مدرن چوبی

17.800.000 تومان

انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت انواع مختلفی دارد؛ از درب ضد سرقت ترک گرفته تا درب ضد سرقت مدرن و حتی درب ضد سرقت کلاسیک که معمولا هرکدام شکل و ظاهر مختلفی دارند و حتی از ویژگی‌های خاصی هر برخوردار هستند. درب ضد سرقت ترک با رویه های ده میل ترک رنگی پلی اورتان، مقاومت بسیار بالایی دارند و در مکان‌هایی که امنیت بالا مطرح باشد، قابل استفاده است. حتی برخی از این درب‌ها، با ورق داخل درب سرتاسری با قوطی کشی پوشانده می‌شوند. به‌طور کلی، درب‌های ضد سرقت ترک، دکوراتیو هستند و شیشه‌هایی که روی آن‌ها کار می‌شود، جلوه و زیبایی خاصی را به این محصولات می‌بخشد.

  اگر می‌خواهید درب ضد سرقت مدرن را خریداری کنید، حتما مدل شیشه خور را انتخاب کنید؛ این شیشه‌ها تاثیری در استحکامات داخل درب ندارند و قطعا برای زیبایی شکل ظاهری این محصولات از آن‌ها استفاده می‌شود. هرکدام از این درب‌ها در هر نوعی که باشند، با مجهز بودن به قفل مرکزی یا نیمه امنیت زیادی را فراهم خواهند کرد. حتی در خیلی از موارد با رنگ‌های پوششی پلی اورتان،پوشیده شده‌اند.

خرید درب ضد سرقت

مشاهده مدل های درب های ضد سرقت

ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت مناسب

  • ضخامت چهارچوب ۲ میلی‌متر
  • داخل شبکه پروفیل ۵۰×۳۰ (شاسی کشی کامل دور لنگه)
  • دور لنگه دور آلمینیوم
  • داخل درب فوم پلی اورتان تزریقی
  • یراق آلات کاله ترکیه یا مولتی لاک فنلاند
  • دارای ۳عدد پین امنیتی ثابت سمت لولا
  • ضخامت لنگه ۷سانتی‌متر
  • ضخامت چهارچوب ۱۸سانتی‌متر
  • رویه های هشت یا 12 میل خارجی با رنگ پلی اورتان 

مطالب پیشنهادی