حضور برند سپیدار چوب در ششمین نمایشگاه ترمه رسانه

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

مجموعه سپیدار چوب در ششمین سمپوزیوم معماری و نمایشگاه ساختمانی ترمه رسانه در تابستان 1402 حضور فعال دارد. این نمایشگاه به طور سالانه در هتل اسپیناس پالاس تهران با دعوت از گروه‌های فعال در حوزه ساختمان برگزار می‌شود. ما در مجموعه سپیدار چوب با افتخار منتظر دیدار شما شرکت کنندگان عزیز در این نمایشگاه سالانه هستیم.

بخش‌های مختلف نمایشگاه سالانه ترمه رسانه:

ترمه مدیا تلاش دارد با برگزاری سالانه نمایشگاه تخصصی ساختمان- معماری و نمایشگا‌ه‌های آکادمیک برندهای مطرح داخلی را معرفی کند. علاوه بر آن برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی باعث رشد و ارتقای هر چه بیشتر فرهنگ و هنر و معماری ایرانی می‌گردد. اساتید و شرکت‌های برجسته‌ای در این گردهمایی بزرگ ترمه رسانه شرکت می‌کنند. بخش‌های مختلف این نمایشگاه اعم از:

1- طراحان و تولیدکنندگان صنایع چوبی نظیر درب و کابینت و مبلمان

2- تولیدکنندگان مصالح و تجهیزات ساختمانی

3- فعالین حوزه‌ی معماری و دکوراسیون داخلی

4- تامین کنندگان ماشین آلات ساختمانی

و زیرشاخه‌های آن می‌باشد. سپیدار چوب نیز با افتخار به عنوان یکی از برندهای مطرح در عرصه تجهیزات ساختمانی در این گردهمایی بزرگ  به میزبانی ترمه‌رسانه حضور دارد.

نمایشگاه ترمه رسانه

اطلاعات نمایشگاه ترمه رسانه در تابستان 1402:

این همایش و نمایشگاه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شده و تنها برندهای دعوت شده امکان حضور دارند. تاریخ شروع این نمایشگاه 18 شهریور ماه سال جاری ساعت 14 می‌باشد. اختتامیه نیز در تاریخ 21 شهریور 1402 در ساعت 20 خواهد بود. ساعات بازدید از نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 و در روزهای 19- 20- 21 شهریور ماه است. همچنین عموم امکان حضور در همایش افتتاحیه نمایشگاه ترمه رسانه را به صورت رایگان دارند. ساعت برگزاری همایش افتتاحیه 14 الی 18 هجدهم شهریور است. نمایشگاه ساختمانی و طراحی داخلی نیز از ساعت 17 تا 21 در 18 شهریور برای دارندگان کارت دعوت برگزار می‌گردد. برای دریافت دعوتنامه نام و نام خانوادگی خود را در واتساپ به شماره‌ی 09101697500 ارسال نمایید.

نمایشگاه ترمه رسانه

سپیدار چوب در ششمین سمپوزیوم ساختمانی ترمه رسانه:

سپیدارچوب از برندهای مطرح داخلی از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولیدات چوبی آغاز نموده است. تولیدات ما شامل:

  • درب‌های چوبی
  • درب‌های اتاقی
  • درب‌های ضد سرقت
  • کابینت آشپزخانه
  • قرنیزهای چوبی برای ساختمان‌های مسکونی و تجاری

می‌باشد. از شما برای بازدید از غرفه‌ی سپیدار چوب در ششمین نمایشگاه ترمه رسانه در هتل اسپیناس پالاس دعوت می‌کنیم. همکاران ما در این غرفه آماده‌ی ارائه مشاوره و خدمات به مراجعین محترم هستند.

نمایشگاه ترمه رسانه

مطالب پیشنهادی

چگونه از تغییر رنگ کابینت سفید پیشگیری کنیم؟
عمومی

چگونه از تغییر رنگ کابینت سفید پیشگیری کنیم؟

کابینت‌های سفید رنگ، زیبایی و جذابیت بسیار زیادی دارند. با این همه تمیز نگهداشتن و حفظ سفیدی آن‌ها کار راحتی نیست. گاهی از اوقات بعد از مدتی رنگ سفید آن‌ها به زردی رفته و تغییر می‌کند. این امر دلسردی زیادی در خریداران کابینت‌های سفید به وجود می‌آورد. اما راه‌کارهایی برای

ادامه مطلب »
آیا کابینت ام دی اف سوسک و موریانه می‌زند؟
عمومی

آیا کابینت ام دی اف سوسک و موریانه می‌زند؟

کابینت‌های ام دی دف از انواع پر فروش و محبوب کابینت آشپزخانه به شمار می‌روند. با این همه یک نگرانی بزرگ در زمان خرید آن‌ها وجود دارد. این نگرانی ناشی از سوسک و موریانه زدن کابینت ام دی اف است. گاهی افراد در خرید این جنس کابینت به دلیل بروز

ادامه مطلب »
کابینت پلی اورتان
عمومی

کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان را می‌توان در گروه بسیار پرطرفدار و باکیفیت کابینت آشپزخانه دسته‌بندی کرد. با توجه به اهمیت و جایگاه کابینت در آشپزخانه و محیط داخلی ساختمان باید در انتخاب آن دقت کرد. امروزه فناوری‌ها و تکنولوژِ‌ی‌های مدرنی در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از نوین کابینت

ادامه مطلب »