درب های داخلی در طراحی داخلی و دکوراسیون خانه تاثیر بسزایی دارند از همین رو برای انتخاب یک درب داخلی مدرن باید فاکتور های زیادی را در نظر گرفت و سپس با توجه به طراحی داخلی و حتی دکوراسیون خانه نسبت به انتخاب و خرید درب داخلی اقدام کرد برای نمونه در طراحی های مینیمال استفاده از درب های فریم لس بیشتر استفاده می شود .

درب داخلی به درب هایی گفته می شود که در داخل خانه و ساختمان به کار می روند و شامل درب های اتاقی، درب هال و حتی درب های حمام و دستشویی می شود اما تمرکز اصلی روی درب اتاق است و از درب لابی مجزا می باشد.

مدل های جدید درب داخلی

درب های داخلی به درب هایی گفته می شود که در داخل ساختمان ها نصب می شوند و عمدتاً برای تقسیم بخش های مختلف یک خانه یا ساختمان تجاری، فراهم آوردن حریم خصوصی، کنترل سر و صدا و یا حتی بهبود کارایی انرژی به کار می روند. درب های داخلی در انواع مختلفی از جنس ها، طرح ها، سبک ها و اندازه ها موجود هستند. در اینجا به برخی از رایج ترین انواع درب های داخلی اشاره می کنیم.

این نوع درب داخلی، متشکل از چندین پانل چوبی هستند که در یک چهارچوب قرار می گیرند. آن ها می توانند طرح ها و تعداد پانل های مختلفی داشته باشند و برای سبک های معماری سنتی و مدرن مناسب هستند.

این نوع درب ها می توانند کاملاً از شیشه ساخته شوند یا ترکیبی از چوب و شیشه باشند. آن ها نور بیشتری را به فضا وارد می کنند و حسی از باز بودن به محیط می دهند.

این نوع درب ها به یک چهارچوب با لولاهایی متصل می شوند و می توانند به سمت راست یا چپ باز شوند. آن ها بسیار رایج هستند و در اکثر خانه ها یافت می شوند.

این درب ها به جای باز شدن به سمت بیرون یا داخل، روی ریل هایی حرکت می کنند و به طور موازی با دیوار جابجا می شوند. آن ها برای صرفه جویی در فضا ایده آل هستند.

چرا درب داخلی مدرن سپیدار چوب

اگر برای شما هم سوال است که چرا باید درب داخلی مدرن مورد نیاز خود را از سپیدار چوب تهیه کنید با ما همراه باشید.

  • گارانتی محصولات
  • تنوع در طرح ها
  • تنوع در جنس چوب
  • تنوع در روکش
  • تنوع در ضخامت
  • سفارشی سازی محصولات
  • مشاوره رایگان
  • قیمت مناسب نسبت به کیفیت
  • متریال با کیفیت 
  • بیش از ده سال سابقه

درب داخلی مدرن لوکس

 

یکی از متریال اصلی درب های داخلی چوب است درب های داخلی مدرن با متریال چوبی به دلیل زیبایی طبیعی، دوام و قابلیت انطباق با طراحی های مختلف، بسیار محبوب هستند. نباید این موضوع را فراموش کنیم که جنس چوب همیشه حس لوکس بودن رو به خونه و طراحی داخلی میده، انتخاب نوع چوب برای درب ها بسته به سبک طراحی داخلی، بودجه و خصوصیات مورد نیاز می تواند متفاوت باشد.

باید توجه داشت درب های داخلی مدرن سپیدار چوب با استفاده از چوب های با کیفیت که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم، ساخته می شوند و حس لوکس بودن را به طراحی داخلی شما القا می کنند.

پروژه موفق
0 +

مدل های جدید درب داخلی مدرن 1403