نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

طراحي و اجراي دكور نمايش ” نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد “

سپيدارچوب مفتخر است كه در عرصه هنر، از مجموعه هاي هنري حمايت مي كند و همراه انها در اين عرصه باشد .

در اين راستا شركت سپيدارچوب، طراحي و اجراي دكور نمايش ” نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد ” به عهده دارد.

نمایش دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد به عنوان جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه خرداد و تیر ماه سال جاری به روی صحنه می رود.

نمایشنامه دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد با نگاهی آزاد به رمان شهرام رحیمیان توسط علی مست علی نوشته شده است که کارگردانی آنرا نیز به عهده دارد.
علی مست علی در آذرماه سال ۹۶ این نمایشنامه را نوشته و از آن زمان به همراه گروه اجرایی مشغول تمرین و تدارک اجرای عمومی آن است که از خرداد ماه به روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: دکتر نون بعد از کودتای ۲۸ مرداد دیگر زنش را دوست ندارد…

در نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد، کیانوش اسلامی، شیوا خادمی، معصومه عزیزمحمدی، حامد کشمیری، کیارش لبانی و محمدعلی نجیمی نقش آفرینی می کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به سجاد سلمانپور مدیر تولید، مهرنوش بیگ زاده دستیار کارگردان و برنامه ریز، آنکیدو دارش طراح صوت و موسیقی، سمیه فراهانی طراح گریم، سحر آشتیانی طراح صحنه و لباس، میلاد محمدزاده طراح حرکت، بهنام چارئی گرافیست، ساناز قراملکی عکاس و حامد کشمیری تهیه کننده اشاره کرد.

تماشاخانه_استاد_انتظامي
٢٧ خرداد تا ١٥ تير ماه هر شب ساعت ٩

مطالب پیشنهادی

درب تمام شیشه ورودی
درب های اتاقی

درب‌های شیشه خور: زیبایی و کاربرد در طراحی معماری

در زمان حال، با پیشرفت فناوری و تغییرات در طراحی معماری، درب‌های شیشه‌خور به عنوان یک ابزار تأثیرگذار در ایجاد فضاهای زیبا و مدرن به شمار می‌آیند. این درها، نه تنها اجازه ورود نور به داخل فضا را ممکن می‌سازند بلکه از لحاظ ظاهری نیز جلوه‌ی خاصی به ساختمان می‌بخشند. در این مقاله، به مزایا و کاربردهای درب‌های شیشه‌خور در طراحی معماری می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
کد رنگی رال
درب های اتاقی

کد رنگی RAL و کاربرد آن در رنگ پلی‌اورتان

در عرصه‌ی طراحی و صنعت، انتخاب رنگ یکی از مؤثرترین عوامل در جذابیت و تشخیص محصولات است. استفاده از کدهای رنگی استاندارد، همچون کدهای RAL، به طراحان و تولیدکنندگان کمک می‌کند تا رنگ‌ها را با دقت و یکنواخت انتخاب کرده و به کار ببرند. در این مقاله به معرفی کد

ادامه مطلب »
وکیوم درب
عمومی

وکیوم درب چوبی چیست؟

امروزه وکیوم‌ها یکی از بهترین انواع روکش‌های موجود در بازار به شمار می‌روند. وکیوم درب چوبی در واقع فرآیندی است که طی آن هوای درون درب کم می‌شود. این کار به بالا بردن مقاومت و افزایش طول عمر درب چوبی کمک شایانی می‌کند. این روش تولید درب چوبی برای کاربری‌های

ادامه مطلب »