نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

طراحي و اجراي دكور نمايش ” نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد “

سپيدارچوب مفتخر است كه در عرصه هنر، از مجموعه هاي هنري حمايت مي كند و همراه انها در اين عرصه باشد .

در اين راستا شركت سپيدارچوب، طراحي و اجراي دكور نمايش ” نون ، زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد ” به عهده دارد.

نمایش دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد به عنوان جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه خرداد و تیر ماه سال جاری به روی صحنه می رود.

نمایشنامه دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد با نگاهی آزاد به رمان شهرام رحیمیان توسط علی مست علی نوشته شده است که کارگردانی آنرا نیز به عهده دارد.
علی مست علی در آذرماه سال ۹۶ این نمایشنامه را نوشته و از آن زمان به همراه گروه اجرایی مشغول تمرین و تدارک اجرای عمومی آن است که از خرداد ماه به روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: دکتر نون بعد از کودتای ۲۸ مرداد دیگر زنش را دوست ندارد…

در نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد، کیانوش اسلامی، شیوا خادمی، معصومه عزیزمحمدی، حامد کشمیری، کیارش لبانی و محمدعلی نجیمی نقش آفرینی می کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به سجاد سلمانپور مدیر تولید، مهرنوش بیگ زاده دستیار کارگردان و برنامه ریز، آنکیدو دارش طراح صوت و موسیقی، سمیه فراهانی طراح گریم، سحر آشتیانی طراح صحنه و لباس، میلاد محمدزاده طراح حرکت، بهنام چارئی گرافیست، ساناز قراملکی عکاس و حامد کشمیری تهیه کننده اشاره کرد.

تماشاخانه_استاد_انتظامي
٢٧ خرداد تا ١٥ تير ماه هر شب ساعت ٩

مطالب پیشنهادی

درب ضد سرقت مدرن چوبی

ویژگی درب های ضد سرقت

درب‌ها عنصر مهمی از خانه‌های شما هستند که می‌توانند از شما و خانواده‌تان در برابر مزاحمان، عوامل جوی، حیوانات  و… محافظت کنند.

ادامه مطلب »