درب و چهار چوب اتاق

درب داخلی با روکش وکیوم PVC

درب های داخلی MDF یا HDF را می توان با روکش های PVC ، وکیوم کرد ولی باید توجه داشته باشید که روکش های وکیوم در ضخامت های متنوعی وجود دارند و نوع وکیوم کردن درب بسیار مهم است که باعث ضدآب بودن درب می گردد . روکش وکیوم باید یک تکه و بدون درز باشد تا درب ضدآب گردد.

درب چوبی اتاق با روکش طبیعی

درب های چوبی داخلی و اتاقی می توانند با روکش طبیعی چوب راش ، ملچ ، گردو ساخته شوند که این روکش ها یک لایه نازک از این چوب می باشد که روی MDF درب پرس می شود و با رگه های طبیعی چوب جلوه خواصی به درب می دهند .

درب سفید اتاق

درب های سفید در انواع مختلفی هستند ولی رایج ترین آنها با رنگ سفید دو پوششه پلی استر یا پلی اورتان و می باشد که روی MDF خام رنگ می شوند .

درب تمام چوب اتاق

درب های اتاق را می توان تماما از جنس چوب روس یا راش و یا چوب روس روکش شده ساخت. درب های تمام چوب می توانند در طرح های مختلفی ساخته شوند

چهارچوب چوبی

چهارچوب های درب های اتاق می توانند از چوب ، MDF و یا فلز ساخته شوند . چهارچوب های چوبی با روکوب و پشت کوب های کشویی ساخته می شوند که ضخامت دیوار را پوشش می دهند. مقطع چهارچوب های چوبی را در ببینید

مقطع درب های اتاق

داخل درب های اتاقی روکش وکیوم و یا روکش طبیعی با یونولیتو یا شبکه هانی کامپ پر می شود که عایق مناسبی در برابر صدا و حرارت می باشند . می توانید در صفحه مقطع درب اتاق ، داخل درب را ببینید .