درب ضد سرقت ترک

مراحل نصب درب ضد سرقت

در صورتی که بخواهید درب ضد سرقت برروی فریم فلزی با ابعاد اسناتدارد نصب شود نیازی به تخریب نیست ولی در صورتی که چهارچوب قبلی اندازه مورد نیاز استاندارد برای نصب درب ورودی را نداشته باشد می توان درب را در ابعاد سفارشی ساخت و یا اینکه چهارچوب فعلی را کاملا تخریب کرد و درب را نصب کرد که کلیه مراحل نصصب و تخریب به عهده شرکت سپیدارچوب می باشد.

درب ضد سرقت چیست ؟

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است. قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند. درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تامین می کنند باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پاد بودن، عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند.

تفاوت قیمت درب ضدسرقت برای چیست ؟

به دلیل متفاوت و متنوع بودن موارد قابل استفاده در ساخت درب ضد سرقت قیمت این محصول با اختلافات زیادی همراه است ولی درب ورودی با کیفیت باید حتما حداقل استانداردها را داشته باشد که شامل ورق داخلی سرتاسری به قطر 0.1 میلیمتر و یراق الات و قفل های درجه یک کاله ترکیه و همچنین MDF درب مرغوب باشد و چون درب ها معمولا در معرض هوای بیرون هستند باید از رنگ پلی اورتان استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر آب و آفتاب دارد.

آیا درب های ضد سرقت شیشه خور ایمن هستند ؟

شیشه های درب های ضد سرقت سپیدار چوب سکوریت شده هستند و در مقابل ضربه بسیار محکم و نشکنند. این شیشه ها روی بدنه جلویی درب ضد سرقت از سمت نما به درب چسبیده می شوند و تاثیری در آهن کشی و استحکامات داخل درب ندارند، در واقع این شیشه ها قطعات دکوراتیوی هستند که مانند دیگر اجزای برجسته ، روی درب چسبیده شده اند. شیشه های درب های ضد سرقت ، دکوراتیو هستند (طرح های روی این شیشه ها کار می شود که به درب جلوه و زیبایی خاصی می بخشند .

آیا درب های ضد سرقت ایمن هستند ؟

درب های ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارند مقاومت بالابی در برابر دبلم و سارقان دارند ولی به طور کامل و صد در صد توانایی محافظت را ندارند و به دلیل داشتن اسکلت فلزی و یراق الات قوی باعث به تاخیر انداختن و رمان بر بودن برای سارقان می شوند .

ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد استاندارد درب های ضد سرقت در عرض باید 110 سانت باشند تا حداقل بازشوی مفید 92 سانت را داشته باشند . توجه کنید در صورتی که درب ضد سرقت را در ابعاد خاصی سفارش می دهید حداقل ابعاد درب را در نظر داشته باشید که بازشوی درب کوچک نباشد .