آیا درب های اتاقی PVC ضد اب هستند ؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

روکش PVC چیست ؟

روکش pvc در اصل لایه نازکی پلاستیک  انعطاف پذیر است که به روی سطح درب اتاق یا درب کابینت چسبانده می شود و طرح بندی و رنگ بندی متنوعی دارد. 

روکش های PVC با ضخامت های مختلفی تولید می گردند و هرچه ضخامت روکش بیشتر باشد روکش در برابر خط و خش مقاوم تر می شود ، روکش های ضخیم مقاومت بالاتری در برابر اب دارند ولی باید به این نکته توجه کنید که نوع وکیوم شدن درب نیز بسیار با اهمیت است و تاثیر زیادی در مقاومت درب در برابر اب و رطوبت ایفا می کند .

درب هایی مقاومت بیستری در برابر اب دارند که کامل وکیوم شوند و درزی روی لبه های درب نباشد .

درب های اتاقی وکیوم که با روکش های pvc ساخته میشند تنوع و رنگبندی متنوعی دارند 

روکش های سافت تاچ روکش های جدیدتری هستند و از ضخامت بالاتر و رنگ بندی متنوع تری برخوردار هستند

درب های اتاقی وکیوم pvc

مطالب پیشنهادی

درب تمام شیشه ورودی
درب های اتاقی

درب‌های شیشه خور: زیبایی و کاربرد در طراحی معماری

در زمان حال، با پیشرفت فناوری و تغییرات در طراحی معماری، درب‌های شیشه‌خور به عنوان یک ابزار تأثیرگذار در ایجاد فضاهای زیبا و مدرن به شمار می‌آیند. این درها، نه تنها اجازه ورود نور به داخل فضا را ممکن می‌سازند بلکه از لحاظ ظاهری نیز جلوه‌ی خاصی به ساختمان می‌بخشند. در این مقاله، به مزایا و کاربردهای درب‌های شیشه‌خور در طراحی معماری می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
کد رنگی رال
درب های اتاقی

کد رنگی RAL و کاربرد آن در رنگ پلی‌اورتان

در عرصه‌ی طراحی و صنعت، انتخاب رنگ یکی از مؤثرترین عوامل در جذابیت و تشخیص محصولات است. استفاده از کدهای رنگی استاندارد، همچون کدهای RAL، به طراحان و تولیدکنندگان کمک می‌کند تا رنگ‌ها را با دقت و یکنواخت انتخاب کرده و به کار ببرند. در این مقاله به معرفی کد

ادامه مطلب »
وکیوم درب
عمومی

وکیوم درب چوبی چیست؟

امروزه وکیوم‌ها یکی از بهترین انواع روکش‌های موجود در بازار به شمار می‌روند. وکیوم درب چوبی در واقع فرآیندی است که طی آن هوای درون درب کم می‌شود. این کار به بالا بردن مقاومت و افزایش طول عمر درب چوبی کمک شایانی می‌کند. این روش تولید درب چوبی برای کاربری‌های

ادامه مطلب »