حساب کاربری من

ورود

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است.

درب و چهارچوب اتاق

درب چوبی ، درب اتاق ، درب سرویس و یا درب داخلی در جنس های مختلفی مانند درب های MDF با روکش طبیعی چوب و یا با روکش pvc وکیوم و یا از چوب روس یا راش ساخته می شوند.

درب تمام چوب لابی

درب لابی تمام چوب یکی از انتخاب های بسیار جذاب برای خریدارن درب ورودی لابی می باشد قیمت درب تمام چوب بسته به اندازه آن و همچنین جنس و طرح هایی که روی آن کار شده است متفاوت می باشد.

کمد دیواری

همه ی ما با نقش کمد و دراور در دکوراسیون خانه های امروزی آشنا هستیم، کمد دیواری یکی از پراهمیت ترین بخش های موجود در فضای دکوراسیون داخلی برای خانه های کوچک بدون انباری می باشد.

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های هر خانه می باشد استفاده از متریال مناسب همراه با طراحی شیک و باب سلیقه مشتری می تواند جلوه ایی خاص برای منزل شما بیاورد .

روکوب و کاور

روکوب ها به صورت شکل L و یا در اشکال مختلف ساخته میشوند و چهار چوب را از سمت نما کاملا پوشش می دهند و روی انواع چهارچوب های فلزی ساده ، فرانسوی ، مکزیکی و غیره نصب می شوند .

قرنیز

این روزها از قرنیز به دلایل مختلفی در ساختمان ها و خانه ها استفاده می شود. قرنیز می تواند از طریق اتصال کف اتاق با دیوار هارمونی خاصی در فضا ایجاد کند و از نظر از حیث زیبایی شناسی مهم است.

پارکت

مقاومت بالا در مقابل خراش، ضربه و همچنین ضد لک و ضد کپک هستند بنابراین امکان استفاده از آن‌ها در نواحی پر رفت‌وآمد مانند اتاق‌های نشیمن، سرسراها، راهروها، اتاق‌های ناهارخوری وجود دارد.